Kliko

 1. Standart Abonime Europe IPTV

  Abonime IPTV per kanalet e Europes + Shqiperi dhe shtete te tjera sipas playlistes.
  Testim 24 ore me kanalet qe deshironi

  Cmime shume te arsyeshme
  Abonim 6 mujor dhe 1 vjecar
  Per cmime dhe abonime kontaktoni me email:
  Kanalesmart@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200108_214059.jpg
S: 118
Madhesia: 56.6 KB