Albacall

Apliko
970 pune TOP10 Matrix

 1. Standart Poloni, oferta vakante ne profile te ndryshme

  MUNDESI PUNESIMI NE POLONI

  EASTTREES ėshtė njė kompani punėsimi polake me qėnder nė Zielona Gora qė ushtron aktivitetin e saj prej mė shumė se 10 viteve dhe aktualisht numėron mbi 1300 tė punėsuar.
  Duke qėnė se tregu vendas ka mungėsė tė krahut tė punės, EASTTREES rekruton punėtor nga vende si: Rusi, Ukrahinė, Moldavi, Biellorusi, Indi, Bangladesh, Gana, Venezuelė, Meksikė, Republika Domenikane, Filipine, Shqipėri, Kosovė, Maqedoni, Serbi, Mal tė Zi etj.


  • Pozicione e punės:


  - paketime produktesh si kepucė, veshje tė ndryshme, aksesorė,
  - tapicer mobilerie,
  - saldator (me eksperience pune),


  (Profilet e punės qė ofrohen janė kryesisht punė relativisht tė thjeshta qė nuk kėrkojnė eksperience apo njohuri specifike.
  Gjatė ditėve tė para ofrohen tė gjitha udhėzimet e nevojshmė pėr kryerjen e punės.)  • Mund tė aplikojnė:


  - shtetas tė Shqipėrisė (pasi pėr shqiptarėt mund tė kryhet punėsim i shpejt brenda 2 jave),
  - pėrsona qė nuk kanė probleme me levizjen e lirė nė zonėn
  Schengen,
  - meshkuj dhe femra - me dhe pa eksperience pune,
  - pėrsona serioz qė kanė vullnet pėr tė punuar.


  Procesi punėsimit zgjat 10 ditė nga momenti aplikimit deri nė pajisjen me dokumenta dhe me pas nisjes drejt Polonisė.


  • Ofrohet:

  - pagesė 12 PLN/ora (2.8 Euro/ora),
  - ose 2100 PLN/muaj (500 Eur/ muaj) pėr pėrsonat qė punojnė 5 ditė java nga 8 orė dita,
  - deri nė 3800 PLN/muaj (900 Euro/muaji) pėr pėrsonat qė punojnė 6 ditė java nga 12 orė dita.

  - pėr saldator me eksperiencė – pagesa mbi 22 PLN/ora (5 Euro/ora)
  - kontratė pune afatgjatė,
  - mundėsi pėr tu pajisur me Leje Qėndrimi Polake 3-vjeēare,
  - asistence gjatė gjithė proēesit tė punėsimit (nga momenti i aplikimit, ditės sė mbėrritjes nė Poloni, akomodimin nė banesė e deri nė ditėn e fundit tė punės).


  Banesa kushton 300 PLN/muaj (70 Euro/muaj),
  (EASTTREES disponon ambjente banimi tė ndryshme pėr tė gjithė punėtorėt e saj,
  kryesisht struktura hotelesh deri nė 5 kate. Dhomat kanė pėrmasa tė ndryshme me 4-5 shtretėr.
  Pėr ēifte mundėsohen dhoma private. Nė tė gjitha katet ndodhen kuzhina, tualete dhe dushe.
  Pastėrtia ėshtė nė nivele optimale dhe aplikohen penalitete/gjoba pėr pėrsonat qė ndotin ambjentin.
  Ambjentet e pėrbashkėta janė tė survejuara me kamera.)

  Ushqimi nuk ofrohet nga kompania, me pėrjashtim tė disa fabrikave qė ofrojnė dreken pa pagesė.

  Pėrsonat qė posedojnė dokumenta tė njė prej shteteve tė BE mund tė punėsohen nė mėnyrė tė menjehershme.

  Pėr njė aplikim tė shpejtė ju lutem
  kontaktoni+48 607 837 547 (Whatsapp ose Viber).

  Ēdo kėrkesė do tė marrė pėrgjigje nga ana jonė pavarėsisht numrit tė lartė tė aplikimeve.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Palmiarnia_-_Park_Winny.jpg
S: 482
Madhesia: 67.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 04-06-ivana-eobuwie_dsc_4891.jpg
S: 487
Madhesia: 44.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 344172_r2_940.jpg
S: 476
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-06-12 at 09.09.38.jpg
S: 471
Madhesia: 49.6 KB