devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera lokal 128 m² 800 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Lokal i ri me qera, shume rinor, ne gjendje pune, klientele te rregullt, eshte I super investuar.

  Disponon siperfaqe te brendshme 81 m2 dhe veranda 47 m2, nuk paguhet takse per verande.

  Cmimi: 800 Euro/muaj.


  Shitet arredimi me vlere 17.000 Eur  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8d7e1335-39e8-df51-5d12-ae6256aa0bfb.jpg
S: 430
Madhesia: 99.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d54b9abb-d948-9c00-5cf4-eed5419ac32c.jpg
S: 354
Madhesia: 56.4 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar