Kliko

 1. Standart Durres, shes TELEVIZOR MARKA SAMSUNG 43 POLC LED 15.000 Leke

  Televizor MARKA SAMSUNG 43 POLC LED. CMIMI 150 MIJ LEK TE VJETRA. TELEVIZORI KA VETEM NJE DRIT HIJE TE VOGEL, QE RREGULLOHET. TELEVIZORI ESHTE I COMPLETUAR ME TELEKOMAND DHE KAVON E KORENDIT. PER KONTAKTIME SERIOZE NA MERNI NE CELULAR 0696599893. VENDODHJA NE DURRES.

  Cel. : 0696599893
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tvr.jpg
S: 135
Madhesia: 16.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tvv.jpg
S: 130
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tv.jpg
S: 173
Madhesia: 22.2 KB