Kliko

  1. Standart Tirane, ofrohet Ambjent per ndarje qeraje Mesues/e pikture

    Qender kursesh me pune te ngritur me ambjente te mobiluara, per arsye rritje sherbimesh , Kerkoj per bashke punim mesues pikture me pune te ngritur per ndarje qeraje! Ambienti qe ofrohet eshte i kompletuar per pune te tille, gjithashtu ne kuader bashke punimi mund te perdoret dhe recepsioni i perbashket i qendres si dhe facilitete te tjera ! Cmimi negociohet sipas marveshjes! Adresa Unaza re, rruga Tom Plezha, Tirane

    Cel. : 0692263318
    Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  B2E23A7B-B0E1-4E99-87E0-3469E4800B08.jpeg
S: 58
Madhesia:  50.1 KB