Kliko

 1. Standart Libėr monografi "Ashtu si e pashė Faik Konicėn"

  Studim shkencor monografi nga Dhimitėr Fullani pėr Faik Konicėn.
  Pėrgatitur mė 1961 por nuk u lejua tė botohej nga sistemi Komunist kėshtu u botua nė 2001-shin. Libri ėshtė botimi i parė.
  Parathėnien e shkroi Adem Istrefi dhe fjalėt e tij kur lexoi monografinė pėr herė tė parė ishin "ky punim ėshtė njė zbulim".
  www.dhimiterfullani.simplesite.com

  Cel. : 0676709885
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ashtu si e pashe Faik Konicen.jpg
S: 62
Madhesia: 37.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20191229_173608.jpg
S: 56
Madhesia: 28.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20191229_174419.jpg
S: 51
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20191229_173046.jpg
S: 52
Madhesia: 29.0 KB