devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,Lokal me qera, Kati 1, 120 m² 1.500 Euro (Prane Kompleksit Delijorgji)

  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

  Lokal me qera, 120 m2 + verande 150 m2, buze rruges kryesore, ne bulevardin Bajram Curri, prane kompleksit Delijorgji.

  Eshte I kompletuar totalisht, me arkitekt dhe me xhiro te kenaqshme.

  Preferohet qira afatgjate!

  Cmimi: 1500 Euro/Muaj.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 572f61e3-0ca5-7020-46ec-4641e5c2a774.jpeg
S: 407
Madhesia: 75.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ea2d06d4-6716-e728-1661-b329263d2465.jpeg
S: 308
Madhesia: 75.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b11bcbca-6404-480f-0217-09c75d796824.jpeg
S: 309
Madhesia: 75.4 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar