devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, Shitet, Apartament tip 2+1+2 ballkon, Kati 3,Pallat Ri 9-Kate, Sip.100m², Cmim 84'000 euro-Rr. Et'hem Haxhiademi, shumė pranė Urės sė Brrylit 40m

  Shitet: Apartament i bollshėm tipit 2+1, me 1-banjo, 2-ballkone Sip: 100.3 m2 Kati 3, banim, pallat i ri 9-katesh, me ashensor.
  Zona Brrylit-Materniteti Ri dhe ish-Ministrise Shėndetsisė. Kjo ėshtė njė ndėr zonat mė tė preferuara dhe bėn pjesė nė zonat mė kryesore dhe qendrore tė Tiranės, shumė afėr qendrės Tiranės, e cila ndodhet buzė unazės qendrore tė Tiranės, nė anė tė Blv."Bajram Curri", e cila ėshtė njė zonė e vjetėr por qė ka edhe disa pallate tė reja cilėsore dhe akualisht vlersohet, si njė ndėr zonat mė tė preferuara pėr banim nga ana ambjentale, ekologjike, hapsirave, e cila ėshtė nė pjesėn e ngritur, me pak pjerrėsi dhe ėshtė nga krahu dhe afėr malit tė Dajtit. Nė vitet e fundit dhe nė segmentin e Maternitetit tė Ri janė ndėrtuar shumė pallate tė reja dhe cilėsore, tė cilat i kanė dhėnė njė dinamizėm mė tė lartė zonės sė Brrylit dhe tė Maternitetit tė Ri. Nė zonė gjenden disa institucione tė qeverisė qendrore si: Drejtoria e Policisė sė Shtetit, Ministria e Punėve tė Jashtėme, Materniteti "Koēo Glozheni", QKB/QKL...etj, tė cilat i kanė dhėnė njė vlerė edhe mė tė madhe kėsaj zone. Kjo bėn pjesė nė zonat mė kryesore tė Tiranės, e mirė pozicionuar, e integruar dhe lehtėsisht e aksesueshme nga tė gjitha drejtimet e hyrje/daljeve tė Pallati: Pallat i ri 9-katėsh, vitit 2003-2004, me ashensor dhe shkallėt me dritė, me hyrje-dalje nėpėmjet rrugės "Ethem Haxhiademi" dhe buze rrugės E.Haxhiademi, me distance rrethe 40-50m nga Ura e Brrylit.
  Apartament me hipotekė, ne katin e 3-tė , me pozicion lindje-jug, i arreduar dhe mobiluar, me pajisje cilėsore. Dy dhoma gjumi tė bollshme, tė cilat kanė ballkone tė vegjėl. Pjesa e ndėnjes/sogiorno dhe kuzhina me hapėsirė tė madhe. Dyer prej druri ngjyrė kafe tė hapur. Apartamenti, me pamje Lindje- Jug-Perėndim, nga mali i Dajtit deri nė drejtimin e kodrave tė Selitės, me dritė e ajrosje natyrale nė ēdo pjesė tė tij.
  Planimetria: Apartamenti pėrbėhet nga koridori me pėrmasa normale dhe nė tė djathtė gjendet njė dhomė gjumi e bollshme, e cila ka dalje ballkonin e saj, i mbyllur me vetrate dhe grila plastike. Po nė tė dhjathtė gjendet edhe banjo-dush e madhe me dritare natyrale(drite/ajrosje natyrale). Ndėrsa nė tė majtė gjendet pjesa e ndėnjes/sogiorno bashkė me kuzhinėn dhe kėndin e ngrėnies,hapėsirė e bollshme nė formė katrore me shumė dritė natyrale pėrfshirė kėtu edhe dritaren e pjesės sė kuzhinės. Nga pjesa e ndėnjes kalohetdhomėn tjetėr tė gjumit, edhe kjo e bollshme nga e cila kalohet nė ballkonin tjetėr. Nė kėtė dhome ėshtė edhe mundėsia qė tė pėrshtatet edhe njė banjo/dush.
  Dokumentacioni: Me dokumenta tė rregullt/Certifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment
  Shitet: i kompletuar dhe mobiluar ose vetėm i kompletuar me banjo dhe kuzhinė, pa mobiljet
  Ēmimi:84'000 euro (€)
  Adresa: Rr. Et'hem Haxhiademi, shumė pranė Urės sė Brrylit 40m larg dhe 10-minuta nė kėmbė nga qendra e Tiranės. adgss
  Cel: 069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (
  ADGSS)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė/pėrball Min>JAshtme, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_102948.jpg
S: 314
Madhesia: 23.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_103204.jpg
S: 202
Madhesia: 16.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_103140.jpg
S: 174
Madhesia: 19.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_103336.jpg
S: 210
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_102931.jpg
S: 202
Madhesia: 20.5 KB