devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 2, 24 m² 20.000 Euro (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Shitet garsoniere me siperfaqe 24 m2 ne rrugen 5 Maji prane CONCORD CENTER.Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: 1 sallon, 1 guzhin, 1 dhome gjumi edhe 1 tualet. Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem hipotekor.Cmimi i Apartamenti eshte 20 000 Euro Per me shume informacion na kontaktoni.

  Cel. : +355697603399
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-12-19 at 09.53.27.jpg
S: 89
Madhesia: 17.0 KB