devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane,Shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 89 m², 143.000 Euro (Rruga e Kosovarėve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovarėve

  Sip totale e apartmentit eshte 89 m2,Kati 5 ne objekt.

  Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe ballkon.

  Punime shume cilesore kapote,fasade e ventiluar,izolim akustik,dritare plastike etj.

  Cmimi: 143.000 Euro.

  Ne faze ndertimi!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53d9efdb-f184-4a24-840c-61cc70e382be.jpg
S: 42
Madhesia: 69.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 95e55c93-028c-0702-5a7c-c9cf488a6d85.jpg
S: 20
Madhesia: 61.1 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar