devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 104 m² 76.000 Euro (Rr. Pasho Hysa)

  Zona/Rruga : Rr. Pasho Hysa

  Apartament 2+1, me sipėrfaqe 104.1 m2, me orientim nga Veriu dhe Lindja. Hyrja e apartamentit tė fton nė korridorin e tij, ku pėrballė ndodhet tualeti e nė vazhdim kalohet nė ambientin e ditės me sipėrfaqe tė bollshme dhe formė tė rregullt drejtkėndore. Njė tjetėr korridor i vogėl tė shpėrndan nė dy dhomat e gjumit, atė tė fėmijėve me dritare nga Lindja dhe atė matrimoniale me dritare nga Veriu, tualetin e dedikuar dhe llozhėn.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri me 41 pallate.

  Nxitoni ta beni tuajin!


  Cel. : +355672000727
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A1081.jpg
S: 17
Madhesia: 29.8 KB