devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 52 m² 42.000 Euro (Laprake,Gjergj Legisi)

  Zona/Rruga : Laprake,Gjergj Legisi

  Shitet Apartament 1+1 me sip,52m ne katin e 3 ne nje pallat 4 katesh i ndertuar ne vitin 2000 mjaft cilesore,por eshte pa ashensore.Apartament ka nje oraganizim te rregullt dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe teper te aksesushem,afer me shkollen Aleks Buda.
  Apartamenti eshte i perber,nga nje dhome gjumi,nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.
  Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
  Per me shume kontaktoni.


  Cel. : 0694822228
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9c6ad538-c9bc-42d1-8d3d-abe513ccfffd.jpg
S: 47
Madhesia: 16.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 96e3c3fc-5b0f-4baa-b141-47b1d62a3029.jpg
S: 39
Madhesia: 31.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fed013dd-6d41-4bdb-a296-a1683a370a47.jpg
S: 39
Madhesia: 33.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 524aaac9-cbc7-45e5-a1ba-51389fb1c814.jpg
S: 38
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1578612461538.jpg
S: 7
Madhesia: 24.4 KB