devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes Apartament Luksi 2+1+A+BLK, Kati 8, 107 m² 147.000 Euro (Rruga e Kosovarėve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovarėve


  Shitet Apartament luksoz ne zonen e Liqenit Artificial.

  Punime shume cilesore ne apartament, I arreduar me shije dhe detajet bien ne sy kudo.

  Siperfaqe totale eshte 107.5 m2. Kati 8 i banimit.

  Shitet pjeserisht i kompletuar.

  Cmimi : 147.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!

  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5c1c50df-642b-d53f-9631-b452a5610ce2.jpg
S: 133
Madhesia: 63.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6decc8ac-11a3-999b-ae6b-01b715615e95.jpg
S: 98
Madhesia: 51.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7874bd52-1edf-cc72-2513-31cccdeff164.jpg
S: 95
Madhesia: 44.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e7c8c6ca-025f-5192-8b8c-4a662ffeecf9.jpg
S: 93
Madhesia: 42.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0db664b5-5702-18ee-49a7-388d2a0ee35c.jpg
S: 87
Madhesia: 38.2 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar