devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 2,112 m², 83.000 Euro(Unaza e re,Kastrati)

  Zona/Rruga : Unaza e re

  Shitet Apartament modern ne zonen e Unazes se Re 2+1 me siperfaqe totale 112 m2.

  Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt.

  Perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkone.

  Eshte ne fazat finale te punimeve.


  Cmimi : 83.000 Euro.

  Extra garazhd : 10.000 Euro.


  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3b186608-b708-1bac-01a8-61c98ee15ac6.jpg
S: 233
Madhesia: 84.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e641177a-c056-f33d-29d2-d6a66f87060d.jpg
S: 182
Madhesia: 99.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8339a55d-681f-7c78-0f89-299398eb88bb.jpg
S: 168
Madhesia: 80.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar