devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m², 76.000 Euro (Rruga e Dibres,QSUT)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial.

  Organizohet ne : sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

  Pjese e nje kompleksi prestigjoz me cilesi te larte ndertimi, termoizolim,izolim akustik ndermjet apartamenteve.

  Kompleksi ka ambient gjelberimi,park lojrash per femije etj

  Aktualisht ne faze murature.

  Cmimi: 76.000 Euro.

  Extra garazhd :10.000 Euro
  .


  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c004ffe8-2135-e61b-aa9c-5b8e480d2404.jpg
S: 301
Madhesia: 83.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: aaec40ee-e003-63ef-c80b-5918f7d23212.jpg
S: 231
Madhesia: 76.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56ba8df3-c807-02c7-fcea-543a01a4f75a.jpg
S: 232
Madhesia: 115.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: df44b669-bd22-d452-ae93-aca51b561e1e.jpg
S: 232
Madhesia: 101.4 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar