Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 2, 60 m² 700 Euro (Bllok)

  Zona/Rruga : Bllok

  Jepet apartament 1+1 swite me qera brenda ambienteve te nje hoteli me siperfaqe 60 m2.
  Ndodhet ne katin e dyte te hotelit ne qender te bllokut.
  Jepet me qera per afate te shkurtra kohore si, javore, mujore, dy , tre dhe me shume mujore.
  Ditore cmimi 40 euro.
  Javore cmimi 280 euro
  Mujore cmimi 700 euro
  Ne rast se merret me kontrate afatgjate cmimi eshte 500 euro/ muaji
  Komoditet dhe qetsi
  Brenda ketij cmimi jane te perfshira drita, uje,internet, sherbim pastrimi.


  Cel. : 0692062443
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 183
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 255
Madhesia: 36.2 KB  


  Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress