1. Standart Tirane, shes Shiten mobilje Farmacie 95.000 Leke

  Shiten mobiljet e nje farmacie.Disponojme banak 2.4m te gjate 40cm te gjere dhe 1m te larte ,banaku eshte i ndare ne rafte dhe sirtare
  per medikamentet dhe kompjuterin.Disponojme dhe 13 rafte te ndare me xhame , materiali MDF dhe melamine.Raftet jane te larte 2.2m te gjate 1m dhe pjesa e siperme eshte 25cm dhe e poshtem 40cm. Raftet jan te llogaritur qe ti pershtaten cfardo lloj ambieti.
  Cmimi 95000 i Diskutueshem. Vetem telefonata serioze.


  Cel. : 0692116336
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 199050_319493564814123_561591188_n.jpg
S: 29
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 226145_319492451480901_325722403_n.jpg
S: 15
Madhesia: 35.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 574889_319493728147440_1184081269_n.jpg
S: 17
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 551768_320158244747655_191171924_n.jpg
S: 18
Madhesia: 32.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 582594_320154694748010_1840570723_n.jpg
S: 18
Madhesia: 31.4 KB