Kliko

 1. Standart Tirane, shes makine Mercedes-Benz C 250 TD Viti 1998, 2.300 Euro  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 90000

  Makina eshte ne gjendje shume te mire per arsye se nuk eshte perdorur pothuajse fare ne Shqiperi
  sepse ka qene makine e dyte (mbajtur ne garazh) e nje familjeje te huaj (jo shqiptare).

  Kontrolli teknik eshte kaluar gjithmone pa problem dhe i fundit eshte bere ne Tetor 2019.
  Jam i gatshem per kontroll te makines nga ana teknike dhe te kilometrave gjithashtu kudo.

  Cmimi eshte i diskutueshem.

  Cel : 068 2049009
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1078.jpg
S: 688
Madhesia: 56.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1079.jpg
S: 245
Madhesia: 51.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1081.jpg
S: 245
Madhesia: 23.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1085.jpg
S: 250
Madhesia: 51.2 KB