Kliko

 1. Standart OKAZION Audi A4 Viti 2009, 7300€

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: bezhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 194.000

  Shitet Audi A4 2.0 tdi / 143Hp manuale 2009 ,Euro5 , eshte e shpejt dhe ekonomike (4.6 litra x 100 km)
  Ka kto Opsione: sensor parkimi, sensor shiu, sensor dritash , autopilot ,bagazhier me 6 cd, AUX, hapje-mbyllje e xhamave me pult ,
  komanda ne timon, baxha panoramike , gome rezerve, disqe 16' 80% , tapiceri lekure kafe shum e paster.
  Makina eshte perdorur vetem jasht Shqiperie per udhetime, JO duhanpires , gjendje xhenerike dhe vizuale e shkelqyer, e mbajtur ne garazhd , letrat te paguara 2020 ( JO TREGTAR )
  Cmimi 7300€

  Cel. : 0692223220

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20191123-203257_Gallery.jpg
S: 467
Madhesia: 41.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20191123-203330_Gallery.jpg
S: 452
Madhesia: 49.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20191123-202951_Gallery.jpg
S: 97
Madhesia: 50.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191123_202550.jpg
S: 106
Madhesia: 92.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20191123-203316_Gallery.jpg
S: 90
Madhesia: 45.2 KB