1. Standart Durres, shes makine Opel Astra 1.8 Kambio Automatike Viti 2007, 4.500 Euro  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 186000

  -Makina eshte e ardhur nga Zvicra me Dogane te Paguar.
  -Ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Xhenerike.
  -Tapiceri dhe Karroceri shume e mirembajtur.
  -KambioAutomatike+Sekuenciale
  -Navigator origjinal

  Cel. : 0696212151
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0012.jpg
S: 92
Madhesia: 61.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0015.jpg
S: 52
Madhesia: 54.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0014.jpg
S: 48
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0008.jpg
S: 52
Madhesia: 40.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0007.jpg
S: 50
Madhesia: 54.4 KB