devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 102 m² 102.000 Euro (Kavajes,Qendra Conkord)

  Zona/Rruga : Kavajes,Qendra Conkord

  Shitet Apartament 2+1 me sip,102m ne katin e 6 banim ne nje pallat 8 katesh me ashensore dhe teper cilesore,2 katet e para jane qendra biznesi te qendra Concord,Aparatmenti eshte mire organizuar dhe eshte i perber nga dy dhoma gjumi nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet, nje ballkon dhe nje verande qe mund te shfrytezohet.
  Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
  Cmimi i diskutushem.
  Per me shume kontaktoni.


  Cel. : 0694822228
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7015.jpg
S: 27
Madhesia: 21.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7017.jpg
S: 17
Madhesia: 38.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7018.jpg
S: 17
Madhesia: 28.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7012.jpg
S: 18
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7011.jpg
S: 17
Madhesia: 29.6 KB