devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 131.000 Euro (Kopshti Zoologjik)

  Zona/Rruga : Kopshti Zoologjik

  Shitet Apartament panoramik 2+1 tek Kopshti Zoologjik, me nje pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes.

  Apartamenti ka nje organizim dhe planimetri shume te mire.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 113 m2,kati 5 banimit.

  Perbehet nga salloni i ndenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njera me dritare) dhe 1 ballkon.

  Apartamenti eshte i sapo mobiluar me arkitekt.

  Orientimi lindje-perendim i jep drite dhe ngrohtesi natyrale gjate gjithe dites.

  Cmimi: 131.000 Euro.

  Me hipoteke.
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f774db0e-b7b6-6373-6247-9800a5bfe2b7.jpg
S: 100
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e2ca5d8d-28d4-d4d9-57b6-3751b2c0af67.jpg
S: 81
Madhesia: 44.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1b7d41ca-90a6-4aab-933e-8cbb2c4f7363.jpg
S: 81
Madhesia: 57.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 010a75a5-ad50-ff39-a68c-aea1af9af51d.jpg
S: 125
Madhesia: 53.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9cfe90e3-d90b-5f56-1cef-09eeafba9296.jpg
S: 84
Madhesia: 58.2 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar