devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 96 m² 82.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Teleferikut, tek Kompleksit Amerikan. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 96m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njėri me dritare), ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij veri-perėndim mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare). Ekstra qė ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturė e rregullt katrore • ndėrtim cilėsor • sistem kapot • fasadė e termoizoluar Pėr ta vizituar na kontaktoniID: plus 10662

  Cel. : 0693339000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 65201_3bdd94e8-94fd-c062-4d56-4698eab2e84a.jpg
S: 14
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 65226_7737706b-0a03-95e5-75bd-eb100e2e7e9d.jpg
S: 7
Madhesia: 30.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 65208_d4f62b67-3949-f6d6-8629-d24bb2c288b2.jpg
S: 7
Madhesia: 26.3 KB