devinf.com

 1. Standart Tirane,shes apartament Luksi 3+1&verande, Kati 5,218 m², 248.000 Euro (PAMI,Kopshti Zoologjik)

  Zona/Rruga : Kopshti Zoologjik

  Shitet Apartament Luksi 3+1 tek "Kopshti Zoologjik" pranė bar "Pavarotti".

  Apartamenti ndodhet nė katin e 5 banim tė njė pallati tė ri .

  Apartamenti ka sipėrfaqe totale prej 218 m2 dhe ėshtė i organizuar nė njė sallon ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda e bollshme.

  Vendodhja e favorshme bėn tė mundur aksesimin e faciliteteve qė ofron zona.

  Eshtė I arreduar me arkitekt dhe ka sistem chieller, sistem kapot, termoizolim .  Cmimi:248.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fe17bd20-3c30-b8e4-4817-666353c52968.jpg
S: 36
Madhesia: 89.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e8c9dc2d-f440-06da-8db4-d94eea68610c.jpg
S: 31
Madhesia: 43.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7ffa935f-2ece-6b2b-db3f-66f82e7c0117.jpg
S: 59
Madhesia: 59.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 87d0516e-4e88-ea15-45a6-99b8d7207d22.jpg
S: 34
Madhesia: 63.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar