devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 130 m² 700 Euro (Rr. e Kosovareve)

  Zona/Rruga : Rr. e Kosovareve

  Amb Open Space (130 m2) ne Super Vendodhje - Rruga e Kosovareve, Super e Aksesueshme dhe e Favorshme

  Amb Open Space (130 m2) ne Super Vendodhje (Rruga e Kosovareve)- Super e Aksesueshme dhe e Favorshme per Biznes | Ambienti mund te Sherbeje si Dyqan, Zyre ose Klinike | Me Fasade Xhami dhe Qepen | Planimetri e Rregullt, Lartesi e Madhe | Ndricim Perfekt | Instalimet Funksionale


  Q1486


  Te dhenat e ndarjes


  - 1 Ambient OPEN SPACE
  - 1 Tualet Brenda


  - SIP TOTALE: 130 m2
  - SIP Neto: 13 0 m2
  - KATI: 1
  - KATET E PALLATIT: 8
  - Viti I ndertimit: 2004


  Karakteristika:


  - Amb Open Space ne zone Perfekte : Rruga e Kosovareve te Hotel Dynastia
  - Shume kollaj per tu mbajtur mend ose orientuar
  - Sherben si DYQAN ose ZYRA ose KLINIKE


  - Me FASADE Xhami te madhe & Qepen
  - Hapesire Open Space ( mund te pershtatet kollaj)
  - Me lartesi te madhe 3.5 m
  - Me Ndricim te mire Natural


  Paradhenia: 1.5 muaj


  Cmimi: 700 Euro ( Neto)


  Tel ose Whatsapp: 0674749032


  Cel. : 0674749032
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 2
Madhesia: 34.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 2
Madhesia: 46.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 2
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 2
Madhesia: 27.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 2
Madhesia: 35.1 KB