devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera Vile Kati 2, 260 m² 900 Euro (Rr. Artan Lenja - Inxhinieria e Ndertimit)

  Zona/Rruga : Rr. Artan Lenja - Inxhinieria e Ndertimit

  Vile me 2 Kate, e INVESTUAR( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) me 4 Vende PARKIMI ne 21Sh

  Vile Perfekte 260 m2 (21 Dhjetor - Ing. e Ndertimit) Kati 2-te & 3-te i pershtatshme per Zyra, Fondacione, Klinika ose dhe per Banim | Me Mundesi PARKIMI deri ne 4 Makina | Cdo Kat Strukture 2+1+ Kuzhine me vete + 1 WC | 8 Ambiente Pune te ndara | Restauruar vitet e fundit | Me Investim Brenda


  Q1485


  Te dhenat e ndarjes


  - 8 Ambiente Pune
  - 2 Tualete
  - 1 Ballkon
  - 2 Korridore
  - Cdo Kat Strukture 2+1+Kuzhines me vete


  - SIP TOTALE: 260 m2
  - SIP Neto: 260 m2
  - KATI: 2 &3
  - KATET E PALLATIT: Vile 3 Kate
  - Viti I ndertimit: 1990 por restauruar
  - ASHENSOR: Jo


  Karakteristika:
  - Ambient Perfekt (Kati 2-te & 3-te) I nje vile
  - Me Mundesi PARKIMI deri ne 4 Makina
  - Cdo Kat Strukture 2+1+ Kuzhine me vete + 1 WC
  -8 Ambiente Pune te ndara
  - Restauruar vitet e fundit
  - Me Investim Brenda


  - E pershtatshme per Zyra, Fondacione, Klinika ose dhe per Banimi
  - Me nje super GJELBERIM Oborri ( fruta dhe peme te mbjella dhe te mirembajtura)
  - Vila e rrethuar me mur dhe me porte
  - Para 1-2 Vitesh Jane bere RESTAURIMET


  - Detaje te Investimit
  - Cdo Ambient I pajisur me KONDICIONER ( Ekonomike) para 2 vitesh
  - KUZHINA e re Totalisht ( Markat " Beko" Frigoriferi, Aspirator, Mikrovale, Pianura)* bere para 2 vitesh *
  - Izolim Akustik/ Termik maksimale me DRITARE DOPIO XHAM Plastike me 3 Hapje
  - Investuar me Ndricim
  - Lyer kohet e fundit
  - Linjat Elektrike dhe te Interneti ( priza) Gati instalimet
  - Hidrauliket dhe elektriket e reja


  - Vend perfekt: Zone me levizje
  - 2 Min larg 21shit ( Kryqezimit)
  - Me dalje direkte te GLobe dhe te Zogu I Zi
  - Shume e kollajte per tu Aksesuar


  Paradhenia: 1.5 muaj


  Cmimi: 900 Euro ( Neto)


  Tel ose Whatsapp: 0674749032


  Cel. : 0674749032
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10.jpg
S: 2
Madhesia: 22.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14.jpg
S: 2
Madhesia: 22.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.5.jpg
S: 2
Madhesia: 72.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 2
Madhesia: 30.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0.5.jpg
S: 3
Madhesia: 22.0 KB