LGN Albania ndėrmarrje me 13 vite eksperiencė nė tregun Italian dhe atė Shqiptar,ofron Kurse pėr Call Center FALASPėr mė tė mirėt, nė pėrfundim tė kursit punėsimi ėshtė i garantuar!Kriteri kryesor ėshtė qė personat duhet tė kenė njohuri bazė tė gjuhės italianeRegjistrimet kane filluar, mos hezitoni te na kontaktoni!e-mail: lgnalbania@hotmail.comTelefon: +355699555888Adresa:Rruga Ismail Qemali, Bllok, Pėrballė Vilės Enver, Ngjitur me bankėn Intesa San Paolo, Kompleksi "Fratari", Kati 2 dhe 3!