LGN Albania ndėrmarrje me 13 vite eksperiencė nė tregun Italian dhe atė Shqiptar,
ofron Kurse pėr Call Center FALAS


Pėr mė tė mirėt, nė pėrfundim tė kursit punėsimi ėshtė i garantuar!


Kriteri kryesor ėshtė qė personat duhet tė kenė njohuri bazė tė gjuhės italiane


Regjistrimet kane filluar, mos hezitoni te na kontaktoni!


e-mail: lgnalbania@hotmail.com


Telefon: +355699555888


Adresa:
Rruga Ismail Qemali, Bllok, Pėrballė Vilės Enver, Ngjitur me bankėn Intesa San Paolo, Kompleksi "Fratari", Kati 2 dhe 3!