1. Standart Tirane, shes SHITEN TAVOLINA DHE KARRIKE PER LOKAL 1.500 Leke

  SHITEN KARRIKE DHE TAVOLINA PER LOKALE
  ,JANE TE PERDORURA DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE GJITHASHTU DHE ME CMIM TE ARSYESHEM,,,,

  Cel. : 0684031573 0684074607
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: KARRIGET 1.jpg
S: 6
Madhesia: 53.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: KARRIGET 2.jpg
S: 2
Madhesia: 54.9 KB