1. Standart Tirane, shes Banak akulloreje 200.000 Leke

    Shitet banak akulloreje me ftohje me ajer me kapacitet 12 tasa . Banaku eshte i markes ORION prodhuar ne Itali dhe eshte ne gjendje te perkryer.

    Cel. : 0682575233
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20191103_115502.jpg
S: 5
Madhesia:  19.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20191103_115409.jpg
S: 3
Madhesia:  26.9 KB