Kliko

 1. Standart Tirane, shes Banak akulloreje 180.000 Leke

  Shitet banak akulloreje me ftohje me ajer me kapacitet 12 tasa . Banaku eshte i markes ORION prodhuar ne Itali dhe eshte ne gjendje te perkryer.

  Cel. : 0682575233
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191103_115502.jpg
S: 69
Madhesia: 19.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191103_115409.jpg
S: 46
Madhesia: 26.9 KB