1. Standart Tirane, shes Profile ne forme L

  Profile nė formė L, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha nė Greqi pėr produktet e celikut.

  Kėto profile, janė aplikuar nė industri, ndėrtim dhe bujqėsi. Produktet janė tė ēertifikuara sipas standarteve Europiane.

  Per me shume informacion:

  1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/
  2- dergoni email ne info@ficom.al
  3-ose kontaktoni ne numrin e tel: 069 800 5555.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 4
Madhesia: 51.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 3
Madhesia: 15.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Untitled.jpg
S: 3
Madhesia: 10.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 4
Madhesia: 41.7 KB