devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 83 m² 49.800 Euro (Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Shitet apartament 1+1 83 m2 kati i 8 banim i fundit, ndodhet nė zonėn e Yzberishtit.
  Apartamenti disponon: salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni, ashensor.
  Punime cilesore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
  Zona ku ndodhet apartameni ėshtė e qetė dhe e preferuar per banim gjithashtu tė jep mundėsin e te gjitha faciliteteve, kopsht, shkolla, qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 34ca2cbb-8265-4019-b7a7-e8078cee3d33.jpg
S: 219
Madhesia: 15.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7d72302d-6514-4a45-a747-b67381ae7870.jpg
S: 171
Madhesia: 34.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15a64b65-a7a5-40e5-950e-3a3a210afb15.jpg
S: 164
Madhesia: 42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8493bf93-5b4d-4b00-9359-2b12b671674c.jpg
S: 164
Madhesia: 10.4 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019