devinf.com
kliko

 1. Standart Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 103 m² 82.000 Euro (Vollga)

  Zona/Rruga : Vollga

  Shitet Apartament cilesor buze shetitores,punime super cilesore.

  Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon.

  Sip totale eshte 103 m2.

  E pozicionuar ne katin e 1 te pallatit, me ashensor.

  Cmimi: 82.000 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b5f4cda9-8992-9f58-ffe9-4991272a7116.jpg
S: 37
Madhesia: 68.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5f13395e-cc55-fed0-820d-9f7d4bc266cb.jpg
S: 13
Madhesia: 78.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ee670cd8-c7e9-5000-b679-00bd17fafd50.jpg
S: 14
Madhesia: 48.6 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar