Zona/Rruga : Vollga

Shitet Apartament cilesor buze shetitores,punime super cilesore.

Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon.

Sip totale eshte 103 m2.

E pozicionuar ne katin e 1 te pallatit, me ashensor.

Cmimi: 82.000 EuroTarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502