devinf.com

 1. Standart Tirane, shes apartament+verande 2+1,Kati 7, 220 m² 221.000 Eur (Pazari I ri)  Zona/Rruga : Pazari I ri

  Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1& verande ,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses.

  Sip totale 220 m2,ndodhet ne katin e 7- te banim te nje ndertimi te ri cilesor.

  Apartamenti ka 1 organizim shume te mire, sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 verande te bollshme.

  Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re qe po ndertohet ne Tirane.

  Cmimi: 221.000 Eur

  Eshte ne faze perfundimi!  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: paz 4.jpg
S: 26
Madhesia: 69.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: paz 2.jpg
S: 60
Madhesia: 48.6 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar