Zona/Rruga : Pazari I ri

Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1& verande ,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses.

Sip totale 220 m2,ndodhet ne katin e 7- te banim te nje ndertimi te ri cilesor.

Apartamenti ka 1 organizim shume te mire, sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 verande te bollshme.

Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re qe po ndertohet ne Tirane.

Cmimi: 221.000 Eur

Eshte ne faze ndertimi!Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel. : 0694030502