devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 128 m² 166.000 Euro (Pazari I ri)

  Zona/Rruga : Pazari I ri

  Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1 ne,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses.

  Sip totale 128 m2,ndodhet ne katin e 5- te banim te nje ndertimi te ri cilesor.

  Apartamenti ka 1 organizim shume te mire, sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.

  Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re qe po ndertohet ne Tirane.

  Cmimi: 166.000 Euro.

  Eshte ne faze perfundimi.

  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PAZARI.jpg
S: 21
Madhesia: 71.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PAZARII.jpg
S: 19
Madhesia: 72.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PAZAR.jpg
S: 45
Madhesia: 74.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar