devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane,Shes apartament rezidencial 2+1+A+BLK, Kati 5, 102 m² 121.000 Euro (5 Maji)

  Zona/Rruga : 5 Maji

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 5- te banimit te nje ndertimi te ri.

  Apartamenti ka organizim mjaft te mire, korridori ju shperndan ne sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.

  Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re, me arkitekture unike dhe lokacion perfekt.


  Cmimi : 121.500 Euro.

  Eshte ne faze ndertimi.

  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5MAJI (1).jpg
S: 24
Madhesia: 67.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5MAJI (2).jpg
S: 59
Madhesia: 94.1 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar