Zona/Rruga : 5 Maji

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 5- te banimit te nje ndertimi te ri.

Apartamenti ka organizim mjaft te mire, korridori ju shperndan ne sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.

Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re, me arkitekture unike dhe lokacion perfekt.


Cmimi : 99.500 Euro.

Eshte ne faze ndertimi.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

Kontakt:

Cel. : 0694030502