devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane,shes Apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 70 m² 56.000 Euro (Selite)

  Zona/Rruga : Selite

  Apartamenti 1+1, ndodhet ne Selite prane Universitetit Barleti, ne nje kompleks , me punime teper cilesore.

  Siperfaqe totale apartamentit eshte 70 m2, ne katin e 2 banimit.

  Perbehet nga salloni+gatim, 1dhome, 1 banjo dhe 1 ballkon.


  Cmimi: 56.000 Euro.

  Eshte ne faze ndertimi.  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sel 88.jpg
S: 108
Madhesia: 90.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sel 89.jpg
S: 78
Madhesia: 65.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar