Zona/Rruga : Selite

Apartamenti 1+1, ndodhet ne Selite prane Universitetit Barleti, ne nje kompleks , me punime teper cilesore.

Siperfaqe totale apartamentit eshte 70 m2, ne katin e 2 banimit.

Perbehet nga salloni+gatim, 1dhome, 1 banjo dhe 1 ballkon.


Cmimi: 56.000 Euro.

Eshte ne faze ndertimi.Tarife agjensie 1% per bleresin.

Kontakt:

Cel. : 0694030502