devinf.com
kliko

 1. Standart Okazion-Durres,Shes apartament 1+1+Oborr, Kati 1, 112 m² 61.000 Euro (Vala Mar ,Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Shitet super Apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr , kati i 1 banimit tek Valamar, Gjiri i Lalzit.

  E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon +gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe oborri personal.

  Ne cmim perfshihet edhe 1 post parkimi 13 m2, perpara pallatit.

  Gati per banim!

  Cmimi Okazion : 61.000 Euro.  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bff8e71f-ceca-0967-f982-85eec4df9ba0.jpg
S: 75
Madhesia: 99.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2f272ad8-1553-a7d1-c8d2-635936f87b6a.jpg
S: 34
Madhesia: 55.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8611f38a-e7de-0102-8013-f3bf31a24e5d.jpg
S: 34
Madhesia: 67.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar