Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

Shitet super Apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr , kati i 1 banimit tek Valamar, Gjiri i Lalzit.

E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon +gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe oborri personal.

Ne cmim perfshihet edhe 1 post parkimi 13 m2, perpara pallatit.

Gati per banim!

Cmimi Okazion : 61.000 Euro.Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502