Per cdo Ekonomist qe duhet te shtoje njohurite e tij ne Excel,duke e pershtatur dhe me Raportimin Financiar ,tashme vjen prane Zyre Kontabiliteti AKH.

10seanca vetem 5000leke ne total.


Excel ėshtė program pėr paraqitjen e tabelave, paraqitjen grafike tė tė dhėnave dhe llogaritjet e ndryshme.Avantazhet e tij ndihmojne ne :


1. Hedhjen e tė dhėnave nė mėnyrė tė menjėhershme dhe tė pėrpiktė .
2. Rillogaritja shumė thjesht e tė dhėnave .
3. Ndryshimi i paraqitjes sė informacionit.
4. Krijimi i grafikėve
5. Ndarja e informacionit me tė tjerė pėrdorues
6. Krijimi i faqeve tė reja nga ato ekzistuese nė mėnyrė tė menjėhershme

er cdo informacion kontaktoni ne : 068 83 83 995 (w.app/viber)Email: zyreauditi@gmail.com
Rruga: Artan Lenja, Kompleksi "Kontakt", Prane 21 Dhjetorit, Tirane