Zona/Rruga : PARK LIFE RESIDENCE

PARK LIFE RESIDENCE, PRANE PARKUT KOMBETAR

Park Life Residence nė fazėn e pare tė ndėrtimit do tė ofrojė 9 godina banimi te cilat do tė jenė 4 kate banimi dhe 1 kat parkimi nėntokė ku do tė bėhen tė gjitha lėvizjet e makinave.

Park Life Residence do tė ofrojė arkitekturė moderne, infrastrukture moderne, ambiente rekreative, shėrbime, cilėsi shumė tė lartė ndėrtimi me paketat me tė avancuara qė pėrdoren ne Europen Perėndimore, ashensor, siguri dhe administrim 24 orė, ndricimi natyral, lartėsi tė katit, ambiente tė pėrbashkėta tė gjelbėruara, mirėmbajtje elitare, jetesė nē komunitet etj.
Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe neto 101 m2 (111 m2 siperfaqe totale ndertimi) ne katin e pare banimi, do te ofroje nje dhome ndenje te bollshme + kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, lavanderi dhe 2 ballkone. Investim i sigurte. Parashikuar te mbaroje brenda vitit 2021.

CMIMI 133.000 Euro

KONTAKT 0682050444

Per me shume klikoni ne https://www.inf-93.com/apartament/ne...kut-kombetar-1