devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 92 m² 66.000 Euro (SHESHI "SHTRAUS", ISH XHAMLLIKU)

  Zona/Rruga : SHESHI "SHTRAUS", ISH XHAMLLIKU

  SHESHI "SHTRAUS", ISH XHAMLLIKU
  Apartamenti ne shitje eshte teper i organizuar, i permbledhur dhe pa siperfaqe te teperta. Te gjitha ambientet jane ne forme drejtekendeshe, qe sherbejne per mobilim te persosur te secilit prej tyre. Apartamenti eshte i pa rinovuar krejtesisht, gje qe i krijon mundesi bleresit ta rikonstruktoje bukur dhe sipas shijeve te veta.
  Apartament 3+1 ne shitje me siperfaqe neto 81 m2 (92 m2 bruto) plus nje shtese ballkoni, ne katin e 4. Eshte i perbere me 3 dhoma gjumi, kuzhine, aneks, banjo me dritare dhe nje ballkon te madh. Orientimi eshte veri-jug. Cmimi eshte shume i favorshem.

  CMIMI 66.000 Euro.
  Me ēertifikatė pronėsie.

  Prone eksluzive e “Inf 93” Real Estate.

  Per me shume klikoni ne https://www.inf-93.com/apartament/ne...-ish-xhamlliku
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191103_104537.jpg
S: 48
Madhesia: 12.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191103_104643.jpg
S: 49
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191103_105739.jpg
S: 83
Madhesia: 47.8 KB  


  Agjensia "Inf 93"
  Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
  Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

  Tel: 04 2230 515
  Mob: 068 20 50 444

  info@inf-93.com | www.inf-93.com