1. Standart Tirane, Shiten 3 Motora argetimi per femije 500 Euro

  Ngjyra.....: 1 kuqe 2 ta bardhe

  Shiten 3 Motora argetimi per femije

  Shiten dhe tek e tek

  Motora argetimi per femije me bateri ecen deri ne 30 km ne ore

  Cmimi 500 - Euro i diskutueshem

  Cel. : 0692545101
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191029_141134.jpg
S: 28
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191029_135914.jpg
S: 15
Madhesia: 57.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191029_135354.jpg
S: 16
Madhesia: 48.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191029_135532.jpg
S: 15
Madhesia: 32.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191029_135441.jpg
S: 16
Madhesia: 51.0 KB