devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 70.000 Euro (Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Jordan Misja

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 prane rruges Jordan Misja dhe nje distance te shkurter nga bulevardi i ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati 8 katesh me ashensor dhe te mireadministruar.
  Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: 1 sallon, 1guzhine, 1 dhome gjumi edhe 1 tualet.
  Shitet plotesisht i mobiluar sic tregohet ne fotografite e mesiperme. Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem hipotekor

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5891f367-0825-451b-9ff3-4577c44242c3.jpg
S: 95
Madhesia: 49.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7a4d92d6-eed4-4d2e-a175-454f0f5fc24d.jpg
S: 91
Madhesia: 64.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e13b499e-36e9-43f0-b97d-07c3f32c96f2.jpg
S: 113
Madhesia: 54.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f7c5a60f-00c4-4900-90c9-0216269785e3.jpg
S: 92
Madhesia: 59.5 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019