devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Vile 3+1+BLK Kati 2, 260 m² 120.000 Euro (KAMEZ)  Zona/Rruga : KAMEZ

  Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 260m2 dhe 470 m2 truall rreth e perqark.Vila ndodhet ne Kamez.
  Vila dhe trualli jane me hipoteke.
  Forma e secilit kat eshte me 3 dhoma gjumi,sallon-kuzhine,2 tualete,korridor,ballkon.
  Vila eshte e kompletuar me mobilim.Vila ka funksinal edhe sistemi ngrohje-ftohje me kondicioner dhe kaldaja me gaz funksional.
  Vila ka garazh per tre makina,depo materialesh,ambjent gatimi zgare me oxhak.
  Vila shitet per arsye emigrimi.

  Shitet 120.000 euro

  Cel. : 00355695291520
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 73110195_697332660775572_7186404649069445120_n.jpg
S: 192
Madhesia: 48.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 71922003_419419722051626_4914634452933541888_n.jpg
S: 194
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 73289431_735716406897139_1117594273315815424_n.jpg
S: 190
Madhesia: 65.7 KB